所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Other Names | NC7SB3157P6X_F40TR |
| Standard Package | 3,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Supply Type | Single Supply |
| Packaging | Reel |
| On Time - Max | 5.2 ns |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Brand | Fairchild Semiconductor |
| Pd - Power Dissipation | 180 mW |
| Number of Switches | 1 Switch |
| Switch Voltage - Max | 4.5 V |
| Off Time - Max | 3.5 ns |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current - Max | 1 uA |
| On Resistance - Max | 7 Ohms |
| Operating Supply Voltage | 1.65 V to 5.5 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SC-70-6 |
| Configuration | 1 x SPDT |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话