所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Configuration | Single SPDT |
| Dimensions | 2 x 1.25 x 1mm |
| Height | 1mm |
| Input Signal Type | Single Ended |
| Length | 2mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Power Dissipation | 180 mW |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Output Signal Type | Differential |
| Package Type | SC-70 |
| Pin Count | 6 |
| Power Supply Type | Single |
| Switch Type | Analogue |
| Typical Single Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Width | 1.25mm |
咨询QQ
热线电话