所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Number of Circuits | 1 |
| Logic Family | TinyLogic UHS |
| Logic Type | CMOS |
| High Level Output Current | - 16 mA |
| Low Level Output Current | 16 mA |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | SOT-23-5 |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V, 5 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话