所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 9(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 220 pF |
| Voltage | 500 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | N1500 |
| Lead Pitch For Radial | 2.5 mm |
| Product Diameter | 9(Max) mm |
| Operating Temperature | -30 to 85 °C |
| Termination Style | Radial |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Lead Diameter | 0.6 |
| Type | Ceramic Disc |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Diameter | 9(Max) |
| Seated Plane Height | 14(Max) |
| Packaging | Ammo Pack |
| Lead Pitch For Radial | 2.5 |
| Operating Temp Range | -30C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.6 mm |
| Construction | Radial |
| Capacitance | 220 pF |
| Tolerance (+ or -) | 10% |
| Temp Coeff (Dielectric) | N1500 |
| Lead Spacing (nom) | 2.5 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Seated Plane Height | 14 mm |
| Product Diameter (mm) | 9 mm |
咨询QQ
热线电话