所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16QFN EP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-QFN |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Pay TV, Set Top Box Decoder |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3V, 5V |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | NCN8025MTTBGOSCT |
| Dimensions | 3 x 3 x 0.8mm |
| Height | 0.8mm |
| Length | 3mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Timer/Counters | 1 |
| Package Type | QFN |
| Peripheral Type | Smart Card |
| Pin Count | 16 |
| Width | 3mm |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 5.5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Type | Compact SMART CARD Interface IC |
| Supply Current | 60 uA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Board Level Components | Y |
| 周边类型 | 智能卡 |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 16 |
| 高度 | 0.8mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 2.7 V |
| 封装类型 | QFN |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
| 长度 | 3mm |
| 宽度 | 3mm |
| 尺寸 | 3 x 3 x 0.8mm |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Type | Compact SMART CARD Interface IC |
| Operating Supply Current | 60 uA |
| Series | NCN8025 |
| Brand | ON Semiconductor |
咨询QQ
热线电话