所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Factor Correction ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Packaging | Rail |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 5.33(Max) - 0.38(Min) |
| Minimum Operating Supply Voltage | -0.3 |
| Operation Mode | CRM, Voltage Mode |
| Package Width | 6.35 |
| Mounting | Through Hole |
| PCB | 8 |
| Package Length | 9.27 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 20 |
| Start-Up Supply Current | 0.02 |
| Type | Power Factor Correction Controller |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 10.3 V ~ 20 V |
| Mode | Critical Conduction (CRM) |
| Standard Package | 50 |
| Current - Startup | 20µA |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 操作温度 | -40°C ~ 125°C |
| 电压 - 电源 | 10.3 V ~ 20 V |
| 模式 | Critical Conduction (CRM) |
| 电流 - 启动 | 20µA |
| 封装/外壳 | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
咨询QQ
热线电话