所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | 6-TSOP (0.059", 1.50mm Width) 5 leads |
咨询QQ
热线电话