所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | NCP5006 |
| Standard Package | Boxed |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Demonstration Boards |
| For Use With | White LEDs |
| Core | NCP5006SNT1G |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 5.5 V |
| Current - Output / Channel | 15mA |
| Utilized IC / Part | NCP5006 |
| Voltage - Output | 22V |
| Supplied Contents | Board |
| Voltage - Input | 3.6V |
| Other Names | NCP5006EVBOS |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话