所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Voltage - Output | 24V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Backlight |
| Package / Case | 6-TSOP (0.059", 1.50mm Width) 5 leads |
| Topology | PWM, Step-Up (Boost) |
咨询QQ
热线电话