所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Switch Function | On-On |
| Current Rating | 6A (AC/DC) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Type | Standard |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Ingress Protection | Dust Proof |
| Circuit | DPDT |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Voltage Rating AC | 250 V |
| Features | Button/cap ordered separately |
| Series | NE-18 |
| Voltage Rating DC | 100 V |
| Actuator | Without Cap |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话