所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Voltage | :250V |
| No. of Poles | :4 |
| Contact Configuration | :3NO / 1NC |
| Contactor Direction | :(Not Available) |
| Relay Mounting | :DIN Rail |
| Coil Type | :AC / DC |
| Contact Current AC Max | :4A |
| Contact Current DC Max | :6A |
| External Depth | :77mm |
| External Length / Height | :80mm |
| External Width | :45mm |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Relay Type | :Contactor |
| Series | :Electronic overload relays |
| Termination Type | :Screw |
| Weight (kg) | 0.31 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话