所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | PCB Receptacles |
| Orientation | Straight |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 90 C |
| Gender | Jack |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Insulation Resistance | 500 MOhms |
| Maximum Frequency | 6 GHz |
| Contact Plating | Gold |
| Impedance | 50 Ohms |
| Body Finish | Silver |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Material | Brass |
| Center Contact Material | Brass |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Connector Style | Ultra Miniature Coaxial |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Plating | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6GHz |
| Housing Color | Black |
| Standard Package | 2,000 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Body Material | Phosphor Bronze |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Termination | Solder |
| Other Names | H122199TR |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话