所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Shift Register/Latch/Driver |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Counter Shift Registers |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Number of Input Lines | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Logic Type | CMOS |
| Packaging | Reel |
| Counting Sequence | Serial to Parallel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 100 ns |
| Number of Output Lines | 8 |
| Package / Case | DMP-14 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Bits | 8 bit |
| Brand | NJR |
| Tradename | NJU3711 |
| Length | 10 mm |
| Features | No Parallel Enable Input |
| Series | NJU3711 |
| Height | 1.6 mm |
| Triggering Type | Positive Edge |
咨询QQ
热线电话