所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6UDFN |
| Logic Function | Voltage Level Translator |
| Output Type | 3-State |
| Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 |
| Standard Package Name | DFN |
| Absolute Propagation Delay Time | 5.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.001 |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum High Level Output Current | -24 |
| Supplier Package | UDFN |
| Maximum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0.9 |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 3,000 |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.2x1) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | Voltage |
| Voltage - Supply | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Propagation Delay (Max) | 1.6ns |
| Package/Case | 6-UFDFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | NLSV1T244MUTBGOSCT |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | UDFN |
| Propagation Delay Time | 3.3 ns |
| Supply Voltage - Min | 0.9 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Abs. Propagation Delay Time | 5.3 ns |
| Rad Hardened | No |
| Low Level Output Current | 24 mA |
| Package Type | uDFN |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 0.9 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 4.5 V |
| High Level Output Current | -24 mA |
| Quiescent Current | 1 uA |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话