所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage - Max | 4.5 V |
| Supply Voltage - Min | 0.9 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | UDFN-6 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 |
| Standard Package Name | DFN |
| Absolute Propagation Delay Time | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.002 |
| Logic Function | Voltage Level Translator |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Output Type | 3-State |
| Maximum High Level Output Current | -24 |
| Supplier Package | UDFN |
| Maximum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0.9 |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 3,000 |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.2x1) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | Voltage |
| Voltage - Supply | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Propagation Delay (Max) | 1.6ns |
| Package/Case | 6-UFDFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 逻辑系列 | NLSV |
| 逻辑功能 | 电平转换器 |
| 最大低电平输出电流 | 24mA |
| 最长传播延迟时间@最长CL | 3.3 ns@ 15 pF |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 传输延迟测试条件 | 15pF |
| 高度 | 0.5mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 0.9 V |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 宽度 | 1mm |
| 封装类型 | UDFN |
| 最大高电平输出电流 | -24mA |
| 最大工作电源电压 | 4.5 V |
| 长度 | 1.2mm |
| 引脚数目 | 6 |
| 输出类型 | 单端 |
| 尺寸 | 1.2 x 1 x 0.5mm |
| Series | NLSV1T34 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Logic Type | Level Translator |
咨询QQ
热线电话