所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LLC |
| Image Size | 1280x1024 Pixels |
| Color Sensing | Monochrome |
| Type | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Trays |
| Supplier Package | LLC |
| Pixel Size | 4.8x4.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 2.55(Max) |
| Image Size | 1280x1024 |
| Packaging | Tray |
| Package Width | 14.35(Max) |
| PCB | 48 |
| Package Length | 14.35(Max) |
| Pin Count | 48 |
| Supplier Device Package | 48-LCC (14.22x14.22) |
| Active Pixel Array | 1280H x 1024V |
| Frames per Second | 150 |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V |
| Pixel Size | 4.8µm x 4.8µm |
| Package/Case | 48-LCC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| DELETED | Compliant |
| Package Type | LLC |
| Rad Hardened | No |
| Sensor Image Color Type | Monochrome |
| Sensor Image Size | 1280x1024 pixel |
| 供应商器件封装 | 48-LCC (14.22x14.22) |
| 电压 - 电源 | 1.8V, 3.3V |
| 有源像素阵列 | 1280H x 1024V |
| 封装/外壳 | 48-LCC |
| 类型 | CMOS Imaging |
| 每秒帧数 | 150 |
| 像素点 | 4.8µm x 4.8µm |
咨询QQ
热线电话