所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Class K5 |
| Current Rating | 1.5 A |
| Maximum DC Voltage Rating | 125 V |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Industrial & Electrical Fuses |
| RoHS | No |
| Product Type | Class K5 and H Fuse |
| Body Style | Cartridge Fuses |
| Voltage Rating AC | 250 V |
| Voltage Rating DC | 125 V |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Clip |
| Fuse Type | One Time |
| Fuse Size / Group | Class K5 & H |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Dimensions | 2 in L x 0.56 in D |
| Series | NON |
| Case Diameter | 0.56 in |
| Case Length | 2 in |
| Interrupt Rating | 50 kA |
| Packaging | Bulk |
| Product | Industrial Power Fuses |
| Part # Aliases | NON-1-1-2 |
| Unit Weight | 0.416000 oz |
咨询QQ
热线电话