所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pin Count | 3 |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Operating Temperature Max Deg. C | 150C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -55C |
| Package / Case | SC-70 |
| Product Length (mm) | 2 mm |
| Product Depth (mm) | 1.25 mm |
| Product Height (mm) | 0.9 mm |
| Capacitance Value | 3.5pF |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Configuration | Dual |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Leakage Current (Max) | 0.1uA |
| Leakage Current | 0.1uA |
咨询QQ
热线电话