所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 21mA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | 10mT ~ 40mT |
| Standard Package | 4,500 |
| Current - Output (Max) | 4mA |
| Type | Linear, Rotary Encoder - Programmable |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
咨询QQ
热线电话