所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 21mA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | 10mT ~ 40mT |
| Standard Package | 74 |
| Current - Output (Max) | 4mA |
| Type | Linear, Rotary Encoder - Programmable |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Current | 4 mA |
| Supply Current | 16 mA |
| Digital Output - Number of Bits | 12 bit |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TSSOP-20 |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 电流 - 输出(最大值) | 4MA |
| 操作温度 | -40°C ~ 125°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
| 类型 | Linear, Rotary Encoder - Programmable |
| 感应范围 | 10mT ~ 40mT |
| 输出类型 | Digital, Open Drain |
| 电流 - 电源 | 21mA |
咨询QQ
热线电话