所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 3528-21,B |
| Capacitance Value | 10 uF |
| Voltage | 6.3 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Case Code | B |
| Case Style | Molded |
| Equivalent Series Resistance | 3 Ohm |
| Product Length | 3.5 mm |
| Product Height | 1.9 mm |
| Product Depth | 2.8 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Construction | Flat |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Product Length | 3.5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Leakage Current | 0.63 |
| Equivalent Series Resistance Type | Standard |
| Product Depth | 2.8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Product Height | 1.9 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Dissipation Factor | 6 |
| Equivalent Series Resistance | 3 |
咨询QQ
热线电话