所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SOT-23 |
| Channel Mode | Enhancement |
| Maximum Continuous Drain Current | 0.5 A |
| RDS-on | 900@5V mOhm |
| Maximum Gate Source Voltage | 6 V |
| Typical Rise Time | 32|30 ns |
| Typical Fall Time | 23|53 ns |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话