所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TVS |
| Pin Count | 6 |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 10 V |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| ESD Protection Voltage | ±15@Air Gap/±8@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage | 5.5 V |
| Maximum Leakage Current | 1 uA |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Power Line Protection | Yes |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 12A (8/20µs) |
| Package/Case | SC-95-6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | NUP4114HMR6T1GOSCT |
| Polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 12.1 V |
| Product Category | TVS Diode Arrays |
| Channels | 4 Channels |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | NUP4114 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Operating Voltage | 5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 0.8 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Package / Case | TSOP |
| Peak Surge Current | 19 A |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Dimensions | 1.5 mm W x 3 mm L x 1 mm H |
| Leakage Current (Max) | 1uA |
| Operating Temp Range | -40C to 125C |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Reverse Breakdown Voltage | 6 V |
| Peak Pulse Current | 12 A |
| Reverse Stand-off Voltage | 5 V |
| Test Current (It) | 1 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temperature Max Deg. C | 125C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 3 mm |
| Product Depth (mm) | 1.5 mm |
| Product Height (mm) | 0.94 mm |
| Capacitance Value | 1pF |
| Suppressor Type | TVS |
| Configuration | Quad |
| Clamping Voltage (Max) | 10V |
| Working Voltage (Max) | 5V |
| Leakage Current | 1uA |
| Working Voltage | 5.5V |
咨询QQ
热线电话