所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TVS |
| Pin Count | 6 |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 10 V |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| ESD Protection Voltage | ±15@Air Gap/±8@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage | 5.5 V |
| Maximum Leakage Current | 1 uA |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | SC-88 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Configuration | Quad |
| Package Height | 0.9 |
| Maximum Clamping Voltage | 10 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Working Voltage | 5.5 |
| Maximum ESD Protection Voltage | ±15@Air Gap/±8@Contact Disc |
| Package Width | 1.25 |
| PCB | 6 |
| Package Length | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Leakage Current | 1 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 4 |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Power Line Protection | Yes |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 12A (8/20µs) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Channels | 5 Channels |
| Clamping Voltage | 8.7 V |
| Dimensions | 1.25 mm W x 2 mm L x 0.95 mm H |
| Series | NUP4114 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Operating Voltage | 5.5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 3 pF |
| Breakdown Voltage | 6 V |
| Peak Surge Current | 6 A |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temperature Max Deg. C | 125C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 2 mm |
| Product Depth (mm) | 1.25 mm |
| Product Height (mm) | 0.9 mm |
| Capacitance Value | 3pF |
| Suppressor Type | Diode Arrays |
| Leakage Current | 1uA |
| Working Voltage | 5.5V |
咨询QQ
热线电话