所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 16MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 644-1175-1 |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| 负载电容 | 8pF |
| 工作模式 | Fundamental |
| 系列 | NX3225GA |
| 频率 | 16MHz |
| 频率稳定度 | ±30ppm |
| ESR(等效串联电阻) | 80 Ohm |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 高度 | 0.035" (0.90mm) |
| 封装/外壳 | 4-SMD |
| 大小/尺寸 | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| 类型 | MHz Crystal |
| 频率容差 | ±20ppm |
咨询QQ
热线电话