所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) |
| Frequency | 8MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 2-SMD |
| Type | MHz Crystal |
咨询QQ
热线电话