所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±150ppm |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 220 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Frequency | 8MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 644-1206-1 |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话