所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Plugs & Test Jacks |
| Current Rating | 20 A |
| Color | Black |
| Contact Plating | Gold |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 50 |
| Series | :- |
| Gender | :Plug |
| Contact Termination | :Screw |
| Contact Material | :Bronze |
| Connector Colour | :Black |
| Connector Mounting | :Cable |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Diameter Max | :10.5mm |
| Connector Type | :4mm Banana |
| Contact Resistance | :10mohm |
| Material | :PA6, 30% GR |
| No. of Mating Cycles | :5000 |
| Operating Temperature Max | :+70°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Proof Voltage | :500VDC |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85366990 |
咨询QQ
热线电话