所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Lenses |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Lenses |
| For Use With | OSRAM Golden Dragon |
| Diameter | 12.3 mm |
| Viewing Angle | 12 deg |
| Packaging | Bulk |
| Color | Clear |
| Height | 6.2 mm |
| Length | 12.3 mm |
| Shape | Round |
| Style | Transparent |
| Width | 12.3 mm |
咨询QQ
热线电话