所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Style | DIN Rail |
| Product | Fixed Terminal Blocks |
| Product Category | Fixed Terminal Blocks |
| Current Rating | 35 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Gray |
| Type | Wire to Board |
| Termination Style | Screw |
| Wire Gauge Max | 10 |
| Height | 63 mm |
| Housing Material | Polyamide (PA) |
| Width | 6 mm |
| Length | 68 mm |
| Wire Gauge Range | 22-10 |
| Wire Gauge Min | 22 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| AgencyApprovals | cULus,cCSAus,VDE |
| Brand/Series | ODLSeries |
| Current,Rating | 35A |
| Level | DoubleLevel |
| PinSpacing | 6mm |
| PrimaryType | DINRail |
| Termination | Screw |
| Voltage,Rating | 600V |
| Wire,AWG | 22-10 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话