所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 4.62(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | 50 |
| Maximum Output Current | 25 |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 350 |
| Package Width | 1.55(Max) |
| PCB | 3 |
| Package Length | 4.62(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 25 |
| Magnetic Type | Unipolar |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 50 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Hall Effect Type | :Unipolar |
| Output Current | :21mA |
| Sensor Case Style | :SIP |
| No. of Pins | :3 |
| Supply Voltage Min | :4.5V |
| Supply Voltage Max | :24V |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :- |
| Base Number | :3020 |
| Bop Max | :350G |
| Bop Typ | :230G |
| Brp Typ | :180G |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +125°C |
| Supply Voltage Range | :4.5V to 24V |
| Termination Type | :Through Hole |
| Weight (kg) | 0.000015 |
| Tariff No. | 85235290 |
| Primary Type | Proximity |
| Type | Hall Effect |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话