所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | SIP Module |
| Number of Outputs | 1 |
| Pin Count | 3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Output Power | 4.95 |
| Package Height | 7.6 |
| Mounting | Through Hole |
| Output Voltage | 3.3 |
| Output Current | 1.5 |
| Package Width | 16.5 |
| Isolation | Non-Isolated |
| PCB | 3 |
| Package Length | 10.4 |
| Standard Package Name | SIP Module |
| Type | Step Down |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 100 |
| Product | Non-Isolated / POL |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Series | Okami |
| Input Voltage Range | 7 V to 36 V |
| Output Voltage-Channel 1 | 3.3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case Size | 16.5 mm x 10.4 mm x 7.6 mm |
| Output Power | 4.95 W |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage-nominal | 24 V |
| Output Current-Channel 1 | 1.5 A |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Screening Level | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Package / Case | SIP Module |
| Product Length (mm) | 10.4 mm |
| Product Depth (mm) | 16.5 mm |
| Product Height (mm) | 7.6 mm |
| Input Voltage | 7 to 36 V |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Features | SCP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 5W |
| Standard Package | 100 |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Size / Dimension | 0.65" L x 0.41" W x 0.30" H (16.5mm x 10.4mm x 7.6mm) |
| Efficiency | 85.5% |
| Packaging | Tray |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 7V |
| Other Names | 811-3014 |
| Power (Watts) - Max | 5W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话