所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5SMT |
| Type | Step Down |
| Output Current | 3 A |
| Output Voltage | 5.021 to 15.5 V |
| Input Voltage | 24(TYP) V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 36 W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | SMT |
| Pin Count | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Output Power | 36 |
| Package Height | 8.64 |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Voltage | 5.021 to 15.5 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Output Current | 3 |
| Package Width | 11.9 |
| Isolation | Non-Isolated |
| PCB | 5 |
| Package Length | 20.8 |
| Standard Package Name | SMD |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Features | With Remote On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output 1 | 5.021 ~ 15.5 V |
| Size / Dimension | 0.82" L x 0.47" W x 0.34" H (20.8mm x 11.9mm x 8.64mm) |
| Efficiency | 95% |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Package / Case | 5-SMD Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 19V |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 36W |
| Power (Watts) - Max | 36W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Non-Isolated / POL |
| Product Category | DC/DC Converters |
| Series | Okami |
| Input Voltage Range | 19 V to 40 V |
| Output Voltage-Channel 1 | 5.021 V to 15.5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case Size | 20.8 mm x 11.9 mm x 8.64 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage-nominal | 24 V |
| Output Current-Channel 1 | 3 A |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Screening Level | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Product Height (mm) | 8.64 mm |
| Product Length (mm) | 20.8 mm |
| Product Depth (mm) | 11.9 mm |
| 电流 - 输出(最大值) | 3A |
| 功率 (W) - 制造系列 | 36W |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 电压 - 输出 1 | 5.021 ~ 15.5 V |
| 封装/外壳 | 5-SMD Module |
| 大小/尺寸 | 0.82" L x 0.47" W x 0.34" H (20.8mm x 11.9mm x 8.64mm) |
| 电压 - 输入(最大值) | 40V |
| 类型 | Non-Isolated PoL Module |
| 系列 | Okami™ OKI-T/36W-W40 |
| 输出数 | 1 |
| 效率 | 95% |
| 电压 - 输入(最小值) | 19V |
咨询QQ
热线电话