所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Hall Effect Sensor |
| Lead Time | 56 Days |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 24 V |
| Sensing Range | 200G Trip, 50G Release |
| Standard Package | 10 |
| Current - Output (Max) | 25mA |
| Type | Unipolar Switch |
| Package/Case | 3-SIP |
| rohs | Lead free / Not applicable |
| Operating Supply Voltage | 5 V or 9 V or 12 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Maximum Output Current | 25 mA |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话