所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16VQFN EP |
| Type | Limiting Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Power Supply Type | Single |
| Minimum Single Supply Voltage | 3 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 3.6 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Current - Output / Channel | 25mA |
| Amplifier Type | Limiting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 45kHz |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Output Type | Differential |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 32mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3 V ~ 3.6 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Product Category | Limiting Amplifiers |
| Series | ONET3301PA |
| Unit Weight | 0.000808 oz |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | VQFN EP |
| Pin Count | 16 |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rail/Rail I/O Type | No |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
咨询QQ
热线电话