所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 350mA |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 230MHz |
| Supplier Device Package | 8-HSOP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 12mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Standard Package | 200 |
| Slew Rate | 70 V/µs |
| Current - Input Bias | 6µA |
| Voltage - Input Offset | 200µV |
| Number of Circuits | 2 |
| Gain Bandwidth Product | 125MHz |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Status | OBSOLETE |
| Replaced By | |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | HSOP (DTJ) | 8 |
| Device Marking | |
| Package QTY | Carrier | |
| New Flag | |
| Functional Diagram | |
| CMRR | |
| GBW | 125 |
| Reference Design | |
| HiRel | |
| Package Group | SOIC |
| BW @ Acl | 230 |
| Vs | 12 |
| Number of Channels | 2 |
| Iib | 14500 |
| Additional Features | |
| Rail-to-Rail | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| IIB | |
| Datasheet | SBOS249H |
| Architecture | DSL Line Driver Voltage Feedback |
| Vn at Flatband | 1.8 |
| Iq per channel | 6.5 |
| TI Design | |
| Vos (Offset Voltage @ 25C) | |
| Rating | Catalog |
| Offset Drift | |
| Vn at 1kHz | |
| Total Supply Voltage | |
| Acl, min spec gain | 1 |
| Settling Time (01%) | 40 |
| Offset Voltage Drift (+/-) | 3.3 |
| Io | 350 |
咨询QQ
热线电话