所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Photo IC Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Photo IC |
| Number of Channels | 1 |
| Output Type | Open Collector, Buffer |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 16 V |
| Supply Current | 15 mA |
| High Level Output Current | 100 uA |
| Rise Time | 100 ns |
| Fall Time | 100 ns |
| Propagation Delay Time | 5 us |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Low Level Output Voltage | 0.4 V |
| Maximum Power Dissipation | 250 mW |
| Mounting Style | Through Hole |
| Wavelength | 935 nm |
| Subcategory | Photodetector |
| Packaging | Bulk |
| Lead Time | 56 Days |
| Series | * |
| Standard Package | 25 |
| Type | * |
| Package/Case | TO-18 small |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话