所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Family | OPM-NG-SC3 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Blocks |
| Current Rating | 63 A |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Termination Style | Wire |
| Type | Terminal Block for Fuse Modules |
| Voltage Rating | 600 V |
| Subcategory | Circuit Protection Misc |
| Lead Time | 42 Days |
| Accessory Type | * |
| For Use With/Related Products | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.160000 oz |
咨询QQ
热线电话