所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistor Values | 500 Ohms |
| Power per Element | 400 mW |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | ORN |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | 25 PPM / C |
| Packaging | Reel |
| Case Length | 4.93 mm |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Case Height | 1.51 mm |
| Lead Spacing | 1.27 mm |
| Case Width | 3.99 mm |
| Product Type | Networks |
| Tolerance | 0.1 % |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话