所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 1k |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Height | 0.068" (1.73mm) |
| Size / Dimension | 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 20 |
| Number of Resistors | 10 |
| Standard Package | 1,000 |
| Tolerance | ±0.5% |
| Package/Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话