所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Poles | :3 |
| Contact Voltage AC Max | :750V |
| Contact Current AC Max | :125A |
| Current Rating | :125A |
| External Depth | :63mm |
| External Length / Height | :100mm |
| External Width | :70mm |
| Series | :OT |
| Terminal Type | :Clamp |
| Weight (kg) | 0.036 |
| Tariff No. | 85365080 |
咨询QQ
热线电话