所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 120TFBGA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Trays |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Peripheral Drivers & Components - PCIs |
| Input Voltage Range - Max | 3.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Packaging | Tray |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | BGA-120 |
| Description/Function | PCI Express to Dual Serial and Parallel Port |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话