所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Batteries | NP-W126 |
| Built-In Flash | Yes |
| Colour | Black |
| Depth | 145.9mm |
| Digital Zoom | 2X |
| Dimensions | 134.9 x 101.3 x 145.9mm |
| Effective Pixels | 16MP |
| Focal Length | 4.4 → 185mm |
| Focal Length 35mm Equivalent | 24 → 1000mm |
| Height | 101.3mm |
| Image Stabilisation | Yes |
| Internal Memory | 25MB |
| LCD Size | 3in |
| Maximum Focal Length | 185mm |
| Maximum Focal Length 35mm Equivalent | 1000mm |
| Memory Cards Supported | SD, SDHC, SDXC |
| Minimum Focal Length | 4.4mm |
| Minimum Focal Length 35mm Equivalent | 24mm |
| Optical Zoom | 42X |
| Weight | 758 g, 808 g |
| Width | 134.9mm |
咨询QQ
热线电话