所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Batteries | NP-45A, NP-45B |
| Built-In Flash | Yes |
| Colour | Red |
| Depth | 25.8mm |
| Digital Zoom | 2X |
| Dimensions | 99.4 x 57 x 25.8mm |
| Effective Pixels | 16MP |
| Focal Length | 4.3 → 51.6mm |
| Focal Length 35mm Equivalent | 24 → 288mm |
| Height | 57mm |
| Image Stabilisation | Yes |
| LCD Size | 2.7in |
| Maximum Focal Length | 51.6mm |
| Maximum Focal Length 35mm Equivalent | 288mm |
| Memory Cards Supported | SD, SDHC, SDXC |
| Minimum Focal Length | 4.3mm |
| Minimum Focal Length 35mm Equivalent | 24mm |
| Optical Zoom | 12X |
| Weight | 120 g, 136 g |
| Width | 99.4mm |
咨询QQ
热线电话