所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| DELETED | Compliant |
| Operating Temp Range | -30C to 70C |
| Body Orientation | Straight |
| Type | Bracket |
| Product Length (mm) | 35 mm |
| Product Depth (mm) | 18.5 mm |
| Product Height (mm) | 8.5 mm |
咨询QQ
热线电话