所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Other Names | 216-0177-1-09 |
| Standard Package | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 3A |
| Depth | 13mm |
| Dimensions | 45 x 15 x 13mm |
| Gender | Male |
| Housing Material | DAP |
| Length | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Number of Contacts | 34 |
| Pitch | 2.5mm |
| Termination Type | Solder |
| Voltage Rating | 300 V ac |
| Width | 15mm |
| rohs | Not Applicable |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Headers & Wire Housings |
| Number of Positions / Contacts | 34 |
| Number of Rows | 3 |
| Product Type | Plugs - Housings |
| Tradename | Sumicon |
| Wire Gauge | 26-30 |
| Contact Gender | Pin (Male) |
| Latching Type | Unlatched |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Angle | Straight |
| Row Spacing | 2.5 mm |
| DELETED | Compliant |
| Operating Temp Range | -30C to 70C |
| Current Rating (Max) | 3 A |
| Termination Style | Solder |
| Total Number of Contacts | 34 POS |
| Mounting Style | Cable |
| Type | Rectangular |
| Number of Contact Rows | 3 |
| Product Length (mm) | 45 mm |
| Product Depth (mm) | 13 mm |
| Product Height (mm) | 15 mm |
| Voltage Rating Max | 300VAC |
| Pitch (mm) | 2.5 mm |
| Wire Type | Discrete |
| Features | Mounting Flange |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cable Termination | Solder Eyelet |
| Connector Type | Plug |
| Contact Finish | Silver |
| Packaging | Bulk |
| Number of Positions | 34 |
| Fastening Type | Spring Lock |
| Contact Type | Male Pin |
| Color | Blue |
咨询QQ
热线电话