所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 0.83" L x 0.41" W x 3.50" H (21.0mm x 10.5mm x 89.0mm) |
| Rechargeability | Yes |
| Voltage - Rated | 4.8V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 4 |
| Battery Cell Size | AAA |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Standard Package | 1 |
| Capacity | 250mAh |
| Other Names | P254-L022 |
| Structure | Front to Back, 2 Rows x 2 Cells |
| rohs | Lead free / RoHS compliant by exemption |
咨询QQ
热线电话