所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Power Supply Output Type | :Fixed |
| Input Voltage VAC | :90V to 264V |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage Nom. | :6V |
| Output Current Max | :1A |
| Output Power Max | :6W |
| Output Connector | :2.1mm x 5.5mm Barrel Plug |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :CE, EN, UL |
| Efficiency | :85% |
| External Depth | :150mm |
| External Length / Height | :50mm |
| External Width | :75mm |
| Lead Length | :1.5m |
| Mounting Type | :Plug-In |
| Operating Temperature Max | :+40°C |
| Operating Temperature Min | :-5°C |
| Output Current | :1A |
| Output Ripple Voltage pk-pk | :50mV |
| Output Voltage | :6V |
| Plug Type | :Aus, Euro, UK, US |
| Power Rating | :6W |
| Power Supply Mounting | :Plug In |
| Power Supply Type | :Switch Mode |
| Supply Voltage | :230V |
| Supply Voltage AC Max | :264VAC |
| Supply Voltage AC Min | :90VAC |
| Tolerance | :3% |
| Weight (kg) | 0.175 |
| Tariff No. | 85044082 |
咨询QQ
热线电话