所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Polarity | Unidirectional |
| Operating Voltage | 85.5 V |
| Breakdown Voltage | 95 V |
| Clamping Voltage | 137 V |
| Peak Surge Current | 100 A |
| Package / Case | DO-214AA |
| Minimum Operating Temperature | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Channels | 1 Channel |
| Dimensions | 3.94(Max) mm W x 4.57(Max) mm L |
| Packaging | Reel |
| Peak Pulse Power Dissipation | 600 W |
| Factory Pack Quantity | 3200 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话