所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Termination Style | Solder Pad |
| Package / Case | QSOP-28 |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Operating Voltage | 5 V |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Standard Package Name | QSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 28 |
| Package Width | 3.98(Max) |
| Supplier Package | QSOP |
| Package Length | 9.98(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Size / Dimension | 0.389" L x 0.154" W (9.89mm x 3.90mm) |
| Type | Low Pass |
| ESD Protection | Yes |
| Height | 0.069" (1.75mm) |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 17 |
| Filter Order | 2nd |
| Standard Package | 2,500 |
| Resistance - Channel (Ohms) | 2.2k |
| Values | R = 2.2 kOhms, C = 150pF |
| Technology | RC (Pi) |
| Package/Case | 28-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话